Pasaulinė Sniego diena Mostiškėse

Parėjusį sekmadienį (01.20) Vilniaus rajone, įgyvendinant projektą ,,Aktyvaus laisvalaikio leidimo formų susijusių su sveikatingumu, užsiėmimų organizavimas Mostiškių kaime“, kuris yra finansuojamas iš Europos Sąjungos strukturinių fondų, buvo gražiai ir linksmai paminėta „Pasaulinė sniego diena“. Organizatoriai (Vilniaus rajono Mostiškių pagrindinė mokykla, kartu su Vilniaus r. sporto mokykla) buvo numatę slidinėjimo, bei čiuožinėjimo pamokėles pradedantiesiems, slidinėjimo varžybas bei skulptūros iš sniego drožimą. Labai džiaugiames, kad žmonės nepabūgo blogo oro ir gausiai susirinko į šventę. Bendras šventės dalyvių skaičius, kurie šią dieną mus aplankė siekė apie 250 žmonių. Labai džiaugiamės sulaukę svečių ne tik iš aplinkinių gyvenviečių, bet ir iš Vilniaus.
Visi norintys galėjo naudotis slidinėjimo ar čiuožinėjimo inventoriumi neatlyginamai, gal dėl to buvo toks didelis susidomėjimas. Organizatoriai buvo paruošę 50 slidinėjimo komplektų bei 30 porų pačiūžų. Visos šventės metu nebuvo nei vieno laisvo komplekto.
Džiaugiames, kad kaimo žmonės pradėjo laužyti stereotipus ir parodė, kad moka ir gali linksmai ir sveikai leisti savo laisvalaikį. Dėka didelio susidomėjimo buvo pasiekti visi iškelti tikslai – pamokėlės ir varžybos įvyko o iš sniego buvo išdožta didžiūlė apdovanojimo pakyla.
Organizatorių vardu dėkoju „Sportas visiems“ organizacijai; Nacionalinei slidinėjimo asociacijai; UAB Šaltoji banga vadovui; www.sypsokites.lt vadovui; slidinėjimo trasų, bei čiuožinėjimo aikštelės rengėjui, Nemenčinės kultūros namų direktoriui bei visiems visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo.
 
Jurij Levko

Renginio akimirkos.