Kalnų slidinėjimas

alpine 510x510Kalnų slidinėjimas yra viena iš egzotiškiausių sporto šakų. Tai labai reikšminga aktyvaus poilsio forma. Leidžiantis nuo kalnų tenka įveikti įvairias kliūtis, nugalėti baimės jausmą. Emocijos, kurias patiria žmogus slidinėdamas kalnuose, labai teigiamai veikia nervų sistemą.

Kalnų slidinėjimas daugelyje šalių jau įeina į šiuolaikinio kultūringo žmogaus buitį, nes ši sporto šaka yra prieinama bet kokio amžiaus, kompleksijos bei fizinio pasirengimo žmonėms. Nors Lietuva lygumų kraštas, tačiau kalnų slidinėjimo mėgėjų nestinga.

Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija ( LNSA ) – tai laisvanoriška visuomeninė sporto organizacija, jungianti įregistruotas visuomenines sporto organizacijas ir klubus, suinteresuotus kalnų slidinėjimo vystimu ir populiarinimu Lietuvoje.

Pagrindinis LNSA kalnų slidinėjimo komiteto uždavinys – kalnų slidinėjimo plėtojimas ir populiarinimas, panaudojant šią sporto šaką, kaip fizinio auklėjimo, sveikatos stiprinimo, turiningo laisvalaikio praleidimo priemonę.