Baltijos šalių taurė 2022 Druskininkų Snow Arenoje

Lapkričio 16-21 dienomis Druskininkų Snow Arenoje vyksta Baltijos šalių kalnų slidinėjimo taurės 1-ojo etapo varžybos. Varžybos prasidėjo FIS startais 16 ir 17 dienomis, o savaitgalį vyks vaikų ir ‘meistrų’ startai. Džiugu, kad pirmąją dieną FIS NJR (iki 21 metų) varžybose pavyko nugalėti Gabijai Šinkūnaitei, tai pirmoji jos pergalė FIS rango varžybose. Jaunimo varžybose taip pat Povilas Lenkutis užėmė 3-iąją vietą. Tą pačią dieną ENL (suaugusiųjų) varžybose Gabija ir Rokas Zaveckas užėmė 2-ąsias vietas.

Antrąją dieną sportininkai varžėsi paralelinio slalomo varžybose, kur kvalifikacijoje Gabija ir Rokas užėmė 2-ąsias vietas, o Vilius Aleksandravičius – 3-iąją.  Pagrindinėse paralelinio slalomo varžybose Rokas iškovojo 2-ąją vietą, Gabija – 3-iąją.