SRF „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis”, Utrių kalnas, Klaipėdos raj.

Nuotrauka Aleksandr Pustovit

Kovo 10 d. „Snow Arenoje“ vyko kalnų slidinėjimo slidėmis ir snieglentėmis šventė – projekto „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis” uždarymo varžybos. Projekto metu įgytus slidinėjimo įgūdžius vaikai galėjo realizuoti varžybose, kur buvo apdovanotas kiekvienas vaikas. Uždarymo metu vaikai džiaugėsi apdovanojimais ir taip pat skanavo picas bei tortą.

Projektas vyko Klaipėdos rajone „Utrių kalne“, kur Lapių bendruomenės vaikai mokinosi čiuožti kalnų slidėmis ir snieglentėmis. Projekto metu Lapių bendruomenės vaikai  nuo 2022 m. sausio mėnesio mokinosi čiuožti kalnų slidėmis ir snieglentėmis keturiose pradedančiųjų čiuožti grupėse.  Projekto metu slidinėti išmoko 30 vaikų, po 15  kalnų slidėmis ir snieglentėmis. Projektą baigę vaikai savo įgūdžius toliau galės tobulinti ir kitose slidinėjimo vietose.

Viso projekto metu planuojama išmokinti slidinėti iki 600 naujų vaikų Druskininkuose, Vilniuje, Anykščiuose, Ignalinoje ir Klaipėdos raj. Druskininkų „Snow Arenoje“ užsiėmimai vykdomi spalio-gruodžio mėn., kituose miestuose – sausio-kovo mėn.

„Projektas („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)”) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“.

Nuotraukos  nuotraukų autorius – Aleksandr Pustovit