SRF „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis”, projekto pabaiga.

Nuo 2023 m. rugsėjo iki gruodžio Druskininkų „Snow Arenoje“ vyko Projekto („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)”) veiklos.

Jų metu čiuožti kalnų slidėmis naujai išmoko 32 vaikai, o snieglentėmis naujai išmokinti ar tęsė užsiėmimus 29 snieglentininkai iš Druskininkų.

Visas veiklas gruodžio 20 d.vainikavo uždarymo varžybos, Kalėdų rezidencijos Elfai apdovanojo visus projekto dalyvius ir taip pat projekto dalyviai buvo pavaišinti gaiviaisiais gėrimais, picomis bei tortu.

Viso projekto metu buvo vykdomos 52 veiklos, skirtinguose Lietuvos kalnų slidinėjimo centruose išmokinti slidinėti iki 600 naujų vaikų: Druskininkuose, Vilniuje, Anykščiuose, Ignalinoje, Jonavoje, Šilalės raj., ir Klaipėdos raj. Užsiėmimai buvo vykdomi nuo 2020 m. rugsėjo mėn. iki 2023 m. gruodžio mėn.

Gruodžio 20 d. NUOTRAUKOS

„Projektas („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)”) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“.