SRF „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis”, Druskininkų „Snow Arenoje“

Organizatorių nuotraukos.

RENGINIO NUOTRAUKOS

2022 m. rugsėjo-gruodžio mėnesiais Druskininkų “Snow Arenoje” vyko Projekto („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)”) veiklos. Jų metu čiuožti kalnų slidėmis ir snieglentėmis naujai išmokinti ar tęsė užsiėmimus 32 kalnų slidininkai ir  25 snieglentininkai iš Druskininkų. Projekto veiklas gruodžio 22 d. vainikavo uždarymo varžybos, buvo apdovanoti visi projekto dalyviai ir pavaišinti gaiviaisiais gėrimais, picomis bei tortu.

Šiuo metu 20 jaunųjų snieglentininkų jau treniruojasi Liepkalnyje, o kai tik pradės veikti kiti kurortai, veiklas atnaujinsime ir kituose Lietuvos kalnų slidinėjimo centruose.

Viso projekto metu planuojama išmokinti slidinėti iki 600 naujų vaikų Druskininkuose, Vilniuje, Anykščiuose, Ignalinoje ir Klaipėdos raj. Druskininkų „Snow Arenoje“ užsiėmimai vykdomi rugsėjo-gruodžio mėn., kituose miestuose – sausio-kovo mėn.

Organizatorių nuotraukos.

„Projektas („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)”) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“.