SRF „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis”,

Druskininkų snieglentininkai, nuotraukos organizatorių.
Šilalės raj. kalnų slidininkai ir snieglentininkai, nuotraukos organizatorių.

Nuo 2022 m. gruodžio mėnesio iki 2023 m. birželio mėnesio Šilalės raj. „Aukštagirėje“, Vilniuje „Liepkalnyje“ ir Druskininkų „Snow Arenoje“ vyko Projekto („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)”) veiklos.

Jų metu čiuožti snieglentėmis naujai išmokinti ar tęsė užsiėmimus 23 snieglentininkai iš Vilniaus;

čiuožti kalnų slidėmis ir snieglentėmis naujai išmokinti 9 kalnų slidininkai ir  9 snieglentininkai iš Šilalės raj. Laukuvos gimnazijos, ir čiuožti snieglentėmis naujai išmokinti ar tęsė užsiėmimus 31 snieglentininkai iš Druskininkų.

Visas veiklas vainikavo uždarymo varžybos, buvo apdovanoti visi projekto dalyviai ir pavaišinti gaiviaisiais gėrimais, picomis bei tortu.

Viso projekto metu planuojama išmokinti slidinėti iki 600 naujų vaikų Druskininkuose, Vilniuje, Anykščiuose, Ignalinoje ir Klaipėdos raj. Druskininkų „Snow Arenoje“ užsiėmimai vykdomi rugsėjo-gruodžio mėn., kituose miestuose – sausio-kovo mėn.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

„Projektas („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)”) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“.