Snieglentininkas Motiejus Morauskas Europos taurės finale 20-tas

Dėl covid-19 viruso FIS Snieglenčių sporto 2019-2020 metų sezonas pasibaigė anksčiau, nei buvo suplanuota, buvo atšaukti ir Europos Taurės, likusieji etapai. Susumavus  rezultatus  2020 m. Europos Taurės „Big Air“ rungties galutinėje įskaitoje Motiejus Morauskas, su 500-ais taškų, užėmė 20-tą vietą. Kadangi snieglenčių sporte tarptautinė slidinėjimo federacija (FIS) nerengia Europos čempionatų, tai šis rezultatas Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos užskaitomas, kaip Europos čempionato rezulatas. Pirmą vietą laimėjo Mekinc Naj, Slovėnija su 1560 taškų, antrają Gauger Wendelin, Šveicarija su 1510 taškų ir trečiają Huber Nicolas, Šveicarija, surinkęs 1410 įskaitinių Europos taurės taškų.

Visi rezultatai:

https://www.fis-ski.com/DB/snowboard/park-and-pipe/cup-standings.html?sectorcode=SB&seasoncode=2020&cupcode=EC&disciplinecode=BA&gendercode=M&nationcode=

Šiame sezone Motiejus pirmą kartą istorijoje laimėjo Europos taurės etapą „Big air“ rungtyje, tai įvyko Kotelnica Bialczanska, Lenkijoje, vasario 15 dieną. Ir tai buvo vienintelis Motiejaus įskaitinis rezultatas. Dar buvo galimybė pelnyti užskaitinių taškų viename etape Austrijoje, tačiau šiose varžybose Motiejui nepasisekė, per oficialią treniruotę, nesėkmingai nusileidus, nusprendė varžybose nestartuoti, o visi sekantys etapai buvau atšaukti. Priminsime, kad 2018 metais Motiejus Morauskas  Europos taurės „Big Air“ rungtyje, galutinėje užskaitoje, buvo 9-tas, surinkęs 584 įskaitinius taškus.

Kitas 2020-2021 metų FIS sezonas, turėtų prasidėti liepos mėn, ir tai jau bus atrankos į Pekino 2022 žiemos olimpines žaidynes pradžia, kurioje reikės dalyvauti FIS Pasaulio Taurės „slopestyle“ ir „Big Air“ varžybose, norint iškovoti kvotą.