Pasaulio slidinėjimo čempionatas Val di Fiemme 2013 – Moterų 10 km atskiro starto varžybos

Šiandieną pasaulio slidinėjimo čempionate Val di Fiemme (ITA) prie starto linijos stojo 3 Lietuvos atstovės. Moterys varžėsi 10 km atskiro starto rungtyje. Visos mūsų šalies atstovės į pagrindines varžybas pateko įveikę kvalifikacines 5 km varžybas. Priminsiu, jog Diana Rasimavičiūtė jose buvo pirma, Natalija Kočergina – 2, o Ingrida Ardišauskaitė – 7. Toks pats išsidėstymas pagal pajėgumą išliko ir po pagrindinio 10 km starto, jame Diana aplenkė 32 varžoves ir nuo nugalėtojos atsilikusi 2 min 19 sek. užėmė 45 vietą (73,47 FIS taškai), Natalija – 54-ąją (99,36 FIS taškai), na o Ingrida buvo 72 (154,34 FIS taškai) tarp 77 finišą pasiekusių sportininkių. Varžybų nugalėtoja tapo norvegė T. Johaug, aplenkusi savo tautietę M. Bjorgen. Trečia liko rusėY. Tchekaleva.