Monster Energy Ride in Baltics turas 2013, 1 sustojimas – Boardsports OPEN

Ride in Baltics turas grįžta po be galo sėkmingo pirmojo sezono! Daugiau sportininkų, daugiau varžybų, daugiau prizų ir daugiau gerai praleisto laiko! Turas, kaip ir praeitais metais, prasidės „Boardsports OPEN“ varžybomis lapkričio 24 d. Snowarenos uždaroje slidinėjimo trasoje Lietuvoje. Šiuo metu varžyboms yra užsiregistravę daugiau nei 70 sportininkų ir sportininkių, tačiau tikimasi apie 100 dalyvių ir Baltijos šalių.

Ride in Baltics Turas 2013 susidės iš 8 varžybų pabaltijo šalyse (Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje), į sąrašą yra įtraukti visi nacionaliniai freestyle snieglenčų ir slidžių čempionatai. Turo dalyviai yra ne tik mėgėjai, bet ir profesionalūs sportininkai, dalyvaujantys Europos ir pasaulio taurės varžybose, kuriose parodžius gerus rezultatus galima patekti į Sočio olimpines žaidynes 2014m.

„Boardsports OPEN” bus pirmosios šio sezono slopestyle tipo (kai reikia tiek šokti per tramplinus, tiek įveikti įvairias figūras) varžybos, skirtos freestyle slidininkams ir snieglentininkams, kurie rungsis 8 skirtingose grupėse. Mes džiaugiamės, galėdami organizuoti šį renginį kartu su Boardsports.lt parduotuve, kurie yra mūsų turo partneriai nuo pat jo atsiradimo!

Kiekvienose iš 8 Monster Energy Ride in Baltics Turo 2013 varžybose bus ir „AERODIUM Fly High” varžybos, kurių metu dalyviai turės skristi taip aukštai, kaip tik sugeba, virš mūsų nurodyto objekto ir padaryti kuo geresnį triuką! Laimėtojas gaus nemokamą bilietą pasiskraidymui iš AERODIUM.

Istorinis įvykis pabaltijo šalyse! Visos turo varžybos bus įtrauktos į legendinį TTR World  Snowboard Tour (TTR pasaulinį snieglenčių turą), taigi dalyvaudami šiose varžybose, snieglentininkai rinks taškus tarptautinėje reitingų lentelėje. „Boardsports OPEN” bus 1 žvaigždutės TTR World Snowboard Turo  renginys, o dalyviai galės pasitikrinti savo surinktus taškus internete.

„Tai, kokiais masyviais tapo RIB Turo renginiai ir kaip pozityviai mus palaiko sldininkai ir snieglentininkai bei su tuo susijusi industrija yra įspūdinga. Be galo šaunu, kad sugebėjome pritraukti tokį partnerį, kaip tarptautinė kompanija Monster Energy! Mes galime vystyti šį projektą tokio dydžio skale būtent dėl jų paramos. World Snowboard Tour vadovams labai patiko mūsų renginiai, tad dabar visos varžybos bus įtrauktos ir į jų turą! Be to, šiuo metu mes turime daug žmonių, su kuriais aš labai noriu dirbti, tad esu tikras, kad turėsime dar vieną sėkmingą sezoną!“ kalbėjo Ride in Baltics Turo įkūrėjas Janis Jansons.

Visi dalyviai ne tik rungsis dėl vietos reitinge ir RIB Turo 2013 čempiono titulo, bet ir dėl puikių prizų, įskaitant ir piniginius prizus, kuriuos įsteigė RIB turo partneriai ir rėmėjai: Monster Energy, Boardsports.lt, AERODIUM, Uniq Beanies ir kiti.

Iki pasimatymo šeštadienį, lapkričio 24d.! Registracija nuo 11:00 iki 13:00.

Kitos RIB 2013 varžybos – „Boards.lv OPEN“ – vyks gruodžio 22d. Žagarkalnyje pačiame populiariausiame snieglenčių parke Latvijoje. Ši data gali keistis dėl oro sąlygų į sausio 5d., tad sekite naujienas www.rideinbaltics.eu.

Išsami informacija apie „Boardsports OPEN”: http://www.rideinbaltics.eu/boardsportsopen/

„Boardsports OPEN” video reklama http://vimeo.com/53860279

Nuotraukos iš RIB turo 2012: http://www.rideinbaltics.eu/media/photos/

Video medžiaga iš RIB turo ir įsimintiniausios akimirkos iš 2012 bei RIB turo 2013 reklama: http://www.rideinbaltics.eu/media/video/

 Kontaktai:

Ieva Melko

RIB tour 2013 Communication Manager

+371 26395392

ieva@rideinbaltics.eu

www.rideinbaltics.eu