Kalnų slidininkė Smiltė Bieliūnaitė dalyvavo FIS stovykloje Austrijoje

Spalio 15- lapkričio 2 dienomis, Smiltė Bieliūnaitė dalyvavo tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) organizuojamoje stovykloje Austrijos ledynuose. Stovyklos FIS yra organizuojamos siekiant pagerinti jaunųjų sportininkų techninį ir fizinį pasirengimą su aukštos kvalifikacijos treneriais.

Pastarosiomis savaitėmis ledynuose nebuvo labai palankios sąlygos treniruotis, todėl sportininkai pakeitė net tris treniruočių vietas. Treniruotes kalnų slidininkai pradėjo Štubai ledyne (Stubaier Gletscher), tada persikėlė į Moltaler (Mölltaler Gletscher) ir treniruočių stovyklą pabaigė Pitztalyje (Pitztaler Gletscher).

Treniruočių laikotarpiu daug snigo ir pustė, todėl daugiausia sportininkai treniravosi Slalomo discipliną, na o esant geresnėms sąlygom ir Slalomą milžiną. Stovykloje dalyvavo 9 vaikinai ir 6 merginos iš skirtingų pasaulio šalių (Lietuva, Taivanas, Kipras, Vengrija, Uzbekistanas, Kazachstanas, Bosnija Hercegovina ir kt.), treniruotes vedė patyrę Italijos treneriai.

Kalnuose Smiltė įgavo dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir jaučiasi motyvuota prieš artėjantį Baltijos šalių taurės 1-ąjį etapą Druskininkų „Snow Arenoje“. Spalio 13-14 dienomis Smiltė kartu su kalnų slidinėjimo komandos „Alpių Aidas“ drauge Dorotėja Juknevičiūte „Snow Arenoje“ uždirbo pirmuosius savo FIS taškus ir Lapkričio 7-8 ruošiasi juos pagerinti varžybose Druskininkuose.

FIS Stovykla Austrijoje