Kalnų slidinėjimo tarptautinių (FIS) varžybų starte – Druskininkietės pergalė.

Nuotrauka Aleksandr Pustovit

Spalio 8-9 d. Druskininkų Snow Arenoje vyko Tarptautinės kalnų slidinėjimo varžybos, kurias  organizavo Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija kartu su „Snow Arena“, prizais prisidėjo UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA”. Viso per dvi dienas sportininkai varžėsi 4 slalomo rungtyse. Į Varžybas susirinko per 60 dalyvių iš 10-ies Europos šalių: Lietuva, Latvija, Lenkija, Čekija, Slovakija, Slovėnija, Graikija, Lichtenšteinas, Šveicarija ir Ukraina. Varžybas

Džiugu kad pirmose savo tokio rango varžybose Druskininkietei Liepai Karlonaitei pavyko nugalėti bei užimti dvi 2-ąsias vietas. Pirmąsias vietas varžybose taip pat užėmė Ukrainos, Slovėnijos ir Čekijos sportininkai. Liepa atstovauja Kauno kalnų slidinėjimo klubą „Alpių Aidas“, bei yra Druskininkų sporto centro auklėtinė. Šiose varžybose sportininkė užsitikrino vietą Lietuvos rinktinėje ir toliau ruošis pasaulio kalnų slidinėjimo čempionatui, kuris vyks 2023 m. vasario mėnesį Kuršavelyje (Prancūzijoje).

Povilas Lenkutis ir Vilius Aleksandravičius varžybosė užėmė 5-ąsias vietas. Jokūbas Vakaris Lapienis -15, Luca Poberai – 18, Erlandas Ruseckas 19.

Artimiausi startai „Snow Arenoje“ numatomi lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Na o Spalio 23 dieną Soldene (Austrija) Andrej Drukarov startuos pasaulio taurės pirmąjame etape.

Nuotrauka Aleksandr Pustovit

Nuotraukos 1 diena

Nuotraukos 2 diena

Varžybų rezultatai