Įvyko Pasaulio slidinėjimo taurės etapas Drammen 2016

folkehavet_-10-720x540_cVakar stipriausi pasaulio sportininkai startavo ne eiliniame pasaulio taurės sprinte – Drammen 2016 etapas buvo surengtas miesto centre, kur organizatoriai trasą iš atvežto sniego paruošė tiesiog gatvėse. Varžybos buvo vykdomos sprinto rungtyje, klasikiniu stiliumi, o Lietuvai čia atstovavo vienintelis pasaulio taurėje startuojantis Lietuvos sportininkas Modestas Vaičiulis. Nors sportininkui klasikinio stiliaus rungtis nėra tokia mėgstama, kaip laisvasis stilius, tačiau šiais metais aukštus rezultatus demonstruojantis sportininkas 1,2 km. ilgio trasą įveikė per 2 min 43.08 sek., nuo nugalėtojo atsiliko 10.39 sek., iškovojo 60 vietą ir pelnė 81.66 FIS taškus. Tai geriausias sportininko pasiekimas pasaulio taurės varžybose klasikiniu stiliumi.