Žiemos universiadoje L.Jakeliūnas pateko į geriausiųjų dvidešimtuką

lukas

Lukas Jakeliūnas trasoje

Slovakijoje vykstančioje 27-oje Pasaulio studentų žiemos universiadoje paskutinę varžybų dieną, sekmadienį (vasario 1 d.) vykusiose 30 km individualiose lenktynėse laisvu stiliumi startavo ir Lietuvos sportininkai. Masiniu startu prasidėjusią varžybų distanciją Lukas Jakeliūnas įveikė per 1:20:27,5 val. ir  užėmė 18-tą vietą nuo nugalėtojo atsilikęs 4:07,4 min.

Tautvydas Strolia, kuris buvo vienas jauniausių visos universiados dalyvių atsiliko nuo lyderio 8:39,7 min. ir rezultatu 1:24:59,8 liko 39-tas tarp 59 sėkmingai finišavusių sportininkų.

Pirmieji penki finišo liniją kirto Rusijos atstovai, kuriuos skyrė vos keletas sekundžių. Pirmasis buvo šios universiados sprinto nugalėtojas Andrėjus Larkovas, kuris 30 km trasą įveikė per 1:16:20,1 val. Bendraamžis lyderio tautietis Raulas Shakirzianovas atsiliko vos 0.6 sek. ir laimėjo antrą vietą (1:16:20,7). Artemas Nikolaevas iškovojo trečiąją vietą (1:16:21,7).

Tokia distancija, tikras išbandymas sportininkams. Galbūt todėl šiose varžybose taip ir nestartavo 4 sportininkai, o 6 nebaigė trasos.