Vienas didžiausių tarptautinės slidinėjimo federacijos lyderių seminaras vyks Lietuvoje

vienas didziausiu tarptautines slidinejimo federacijos seminaras_nuotrauka FISLietuvos nacionalinei slidinėjimo asociacijai (LNSA) praėjusią savaitę buvo suteikta teisė rengti Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) lyderių seminarą Vilniuje 2015 metais rugsėjo 11-13 dienomis.

„Toks seminaras yra puiki galimybė svarbiausius asmenis iš tarptautinės slidinėjimo federacijos iš arti supažindinti su slidinėjimo ir snieglenčių sporto padėtimi mūsų šalyje. Seminaro metu aptariami svarbiausi praėjusio bei ateinančio sezono slidinėjimo ir snieglenčių sporto renginiai, pasiruošimo stovyklos. Populiarėjant šiam sportui Lietuvoje, gerėjant infrastruktūrai ir sąlygoms slidinėjimo bazėse, turėsime puikią progą tai parodyti. Taip atkreipiant dėmesį, kad mūsų šalyje slidinėjimo ir snieglenčių sportas tampa vis labiau populiaresnis, o turint kokybiškas treniruočių sąlygas, mes galime ne tik geriau paruošti savo slidininkus čia, bet ir į Lietuvą pasikviesti treniruotis bei varžytis aukščiausio lygio sportininkus. Puikus to pavyzdys – Snow arena Druskininkuose“, – sakė LNSA prezidentas Algirdas Raslanas.

Seminaro metu Lietuvoje lankysis akščiausio rango slidinėjimo sporto atstovai: FIS prezidentas Gian Franco Kasper, FIS generalinė sekretorė Sarah Lewis, FIS vystymo programos koordinatoriai, kiti FIS atstovai.
„Po šiais metais vykusio seminaro Barselonoje tikimės sulaukti 60-80 svečių iš užsienio. Seminarai, spaudos konferencijos, susitikimai, oficialios vakarienės bus organizuojami Vilniuje, tačiau paskutiniąją dieną norėtume svečius pakviesti į Druskininkus, Snow areną“,- planus atskleidė LNSA tarptautinių ryšių komiteto pirmininkas Remigijus Arlauskas.

LNSA – tai organizacija, kuri rūpinasi lygumų slidinėjimo, kalnų slidinėjimo, slidinėjimo laisvuoju stiliumi ir snieglenčių sportu Lietuvoje. Ji jungia slidinėjimą vystančias kūno kultūros ir sporto organizacijas, klubus bei sportininkus.