Tarptautinėje jaunių, jaunučių stovykloje Norvegijoje sportininkai išbando save su stipriausiais

20150811_133509Rugpjūčio 6-14 dienomis, Osle bei Sjusjone (Norvegija) vyksta tarptautinė stovykla skirta 1996-1999 m. gimusiems sportininkams. Stovykla  organizuojama bei finansuojama Norvegijos slidinėjimo federacijos bei Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS).

Šioje stovykloje dalyvauja ir 6 slidininkai iš Lietuvos prižiūrimi jaunių, jaunučių rinktinės trenerio Karolio Baltakio. Viso stovykloje dalyvauja per 160 sportininkų iš daugiau nei 15 valstybių. Tarp dalyvaujanči
ųjų yra ir pasaulio jaunimo čempionato prizininkai, Jaunimo olimpinio festivalio nugalėtojai.

rokasPirmąsias 3 dienas sportininkai praleido Osle treniruodamiesi tiek riedslidėmis, tiek bėgte. Sekmadienį slidininkai pervažiavo į Sjusjoeno miestelį, kur jau pirmadienį merginų laukė kontrolinės sprinto varžybos. Iš viso merginos gana sudėtingą 1,6 km. sprinto distanciją turėjo įveikti 6 kartus. Antrą dienos popietę jų laukė speciali jėgos treniruotė Lillehamerio olimpiniame sporto centre su Norvegijos slidinėjimo rinktinės treneriais. Tuo tarpu vaikinai tobulino slidinėjimo techniką 2 val. važinėdami bei klausydami patarimų 4-ių, tokių valstybių kaip Švedija, Suomija, Italija, Prancūzija, jaunių rinktinių trenerių. Antradienį jau vaikinai varžėsi sprinto varžybose, o merginos tobulino techniką su kitų valstybių treneriais.

Kiekvieną vakarą sportininkams yra skaitomos paskaitos geriausiųjų Norvegijos sportininkų, jų trenerių. Sportininkai yra supažindinami su pasaulio taurių prizininkų dienotvarkėmis, treniruočių planais, jų treniravimosi ypatybėmis.

Visas nuotraukas, informaciją apie vykdomus užsiėmimus rasite stovyklos facebook paskyroje čia>>