Sniego diena Ignalinoje

world snow day2

Lietuvoje minint pasaulinę Sniego dieną įpusėjo šiam renginiui skirti žiemos sporto renginiai. Po praėjusį savaitgalį vykusių Sniego dienos renginių Anykščiuose, Druskininkuose ir keliuose kituose miestuose estafetę perėmė Ignalina.

„Nuotaika gera, nes Sniego dienos renginiuose dalyvauja daug jaunų sportuojančių žmonių. Smagu ir dėl to, jog Ignalinos sporto bazė puikiai pasiruošusi šiai šventei, – kalbėjo „Sportas visiems“ asociacijos prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas. – Turime naujai paruoštas žiemos sporto šakų trasas. Darbuotojai tai atlieka su visa širdimi, todėl susidomėjusių vaikų bei jaunimo kasmet daugėja.“

Pirmieji Sniego dainos renginiai jau sutraukė daugiau nei 1000 dalyvių. Nors praėjusio savaitgalio metu sniego kiekis dalyvių nelepino, tačiau organizatoriai rado kitų patrauklių sporto rungčių, kaip žiemos metu į lauką išvilioti vaikus su tėveliais. Vaikams buvo organizuotos estafetės su rogutėmis, paaugliams – snieglenčių varžybos bei kalnų slidžių mini slalomas.

Tinkamai įrengus ir atidarius dar vieną Lietuvoje naują kalnų slidinėjimo kalną, prie pasaulinės sniego dienos sportinių renginių kalendoriaus taip pat prisidės Jonava.

Pasaulinės sniego dienos iniciatorius yra Pasaulinė slidinėjimo federacija, Lietuvoje renginius inicijuoja asociacija „Sportas visiems“ ir Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija.

Šiais metais sniego dienos renginiai buvo organizuojami 45 valstybėse, surengus daugiau nei 670 renginių juose sudalyvavo daugiau kaip 600 tūkst. dalyvių

Jauniausiųjų dalyvių rezultatai;

Video reportažas

Šaltinis: sportas.info