Snieglentininkė Europos taurėje iškovojo geriausią rezultatą Lietuvos istorijoje

snieglentesSnieglenčių sportas – gana jauna, nenuspėjama ir itin įtraukianti sporto šaka. Žiemos metu šio sporto mėgėjų padaugėja, tačiau profesionaliai tuo užsiimančių nėra daug, bet visgi ir iš tos nedidelės dalies – turime keletą itin gabių ir sparčiai tobulėjančių atletų.

Lapkričio 4-5 dienomis, Landgraaf (Olandija) esančioje uždaroje slidinėjimo arenoje vyko Europos taurės antrasis etapas. Čia dalyvavo ir Lietuvos rinktinės atstovai kartu su VšĮ „Vėjo zona“ treneriu Artūru Morausku. Sportininkai 2 dienas rungėsi „slopestyle“ rungtyse, kur geriausiai sekėsi Stašinskaitei Agnei Marijai. Ji pirmąją dieną tarp 29 startavusių sportininkių užėmė aukštą 12-ą vietą, iškovodama 44 FIS taškus (snieglenčių sporte, kuo daugiau FIS taškų surenkama, tuo rezultatas geresnis). Tai absoliučiai geriausias rezultatas Lietuvos istorijoje snieglenčių sporte. Antrąją dieną sportininkė užėmė 16-ą vietą surinkdama 30 FIS taškų.

Vaikinams Europos taurės varžybose sekėsi ne taip gerai, tačiau nepaisant to, tai buvo pirmasis kartas, kuomet toks gausus tautiečių būrys atstovavo Lietuvą Europos taurės varžybose. Ruzgys Romualdas užėmė 80-ą ir 92-ą vietas, Malinauskas Tadas buvo 85-as ir 98-as, jaunasis Dudėnas Augustas iškovojo 93-ią ir 94-ą vietą ir Lisauskas Motiejus užėmė 102-ą ir 81-ą vietas. Visi sportininkai varžėse „slopestyle“ rungtyse.