Snieglentininkas rungiasi Pasaulio jaunimo čempionate

laurynas arlauskas

Laurynas Arlauskas trasoje

Kovo 10-15 dienomis Kinijoje, Yabuli mieste vyksta snieglenčių sporto Pasaulio jaunimo čempionatas. Į šį čempionatą išvyko ir Lietuvos atstovas Laurynas Arlauskas bei jo treneris Remigijus Arlauskas. Sportininkas savo pasirodymą čempionate pradėjo patekdamas į finalą.

Ketvirtadienį, Lietuvos atstovas snieglenčių kroso rungtyje, atsilikęs vos 6 sekundes nuo lyderio, pateko tarp 55 geriausių sportininkų kurie varžėsi finalinėje rungtyje kovo 13 d. Finalinis etapas vyko atkrintamųjų varžybų principu, kuomet patenka po 2 geriausius sportininkus iš 4 startavusių. Laurynas savo grupėje užėmė 3-iąją vietą trasą įveikdamas per 51.91 sek. Pirmasis grupėje buvo čekas Kubicik Jan, kuris galutinėje įskaitoje užėmė 16-ąją vietą. Finale nepralenkiamas buvo Rusijos atstovas Dilman Daniil, antrasis liko Pietrzykowski Sebastian iš Vkietijos, trečiasis Vuagnoux Ken iš prancūzijos.

Lietuva po penktadienį perskaičiuotos bendros šalių įskaitos užima 16-ąją vietą ir vos viena vieta juos skiria nuo galimybės atstovauti mūsų šalį Jaunimo olimpinėse žaidynėse Lilehameryje snieglenčių sporto rungtyje.