Snieglentininkai iškovojo FIS taškus tarptautinėse varžybose Vokietijoje

laurynasPraėjusį savaitgalį, vasario 14-15 dienomis Vokietijoje, Obermaiseistein mieste vyko Europa Cup Snieglenčių kroso varžybos. Lietuvos atstovai tokio rango varžybose startavo pirmą kartą bei iškovojo Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) reitingo taškus.

Laurynas Arlauskas į šias varžybas atvyko tiesiai iš Šveicarijos, kur dalyvavo tarptautinėse snieglenčių kroso varžybose bei užėmė 23-ąją vietą iš 40 dalyvių iškovodamas 4 FIS taškus. Visgi svarbesniame starte Laurynui nesisekė taip gerai, ir iškovojęs 3,40 taško jis užėmė 79 vietą. Snieglentininko jaunesnis brolis Aras surinkęs 3,70 taško buvo  77-as. Antrąją varžybų dieną Aras Arlauskas šoktelėjo į 73-ąją vietą surinkdamas 4,30 FIS taško. Laurynas šioje rungtyje buvo 77-as, tačiau FIS taškų nepelnė.

Šie startai – pasiruošimo etapas FIS Pasaulio jaunimo čempionatui Kinijoje,Yabuli slidinėjimo kurorte, kuris vyks kovo 6-16 dienomis. Čia Laurynas Arlauskas atstovaudamas Lietuvą bandys patekti tarp 12 geriausių šalių, taip suteikdamas teisė lietuviams startuoti Jaunimo olimpinėse žaidynėse Lilehameryje 2016 metais.