Slidininkų startai Pasaulio taurės etape Šveicarijoje

Po pirmųjų startų Pasaulio taurės etape Suomijoje, Lietuvos slidininkai iš Skandinavijos persikėlė į vidurio Europą, siekiant sėkmingai pasiruošti svarbiausiems 2016/2017 metų sezono startams. Dėl nepakankamo sniego kiekio, planuotos varžybos gruodžio 3-4 dienomis Seefeld’e, Austrijoje, buvo perkeltos į kitą Austrijos miestelį – Ramsau. Po sėkmingo Modesto Vaičiulio starto sprinto rungtyje Ramsau, kur jis prasibrovė į stipriausiųjų dešimtuką, užimdamas 7 vietą, dalis rinktinės narių persikėlė į treniruočių stovyklą Slovakijoje, o Modestas Vaičiulis su Stepan Terentjev bei treneriais išvyko ruoštis startui Pasaulio taurės etape, sprinto rungtyje laisvuoju stiliumi, Šveicarijoje, Davoso mieste.

Pasak Lietuvos slidinėjimo rinktinės lyderio Modesto Vaičiulio, sprinto trasa buvo išties greita su techniškai sudėtingais posūkiais, kuriuose jam nepavyko išvengti keletos klaidų. Trasoje atidavęs visas jėgas, finiše jis jautėsi labai sunkiai.

 

 

 

Galutiniai Lietuvos slidininkų rezultatai:

Modestas Vaičiulis 68 vieta (2:30.63)

Stepan Terentjev 90 vieta (2:37.54)

Šiuo metu Lietuvos slidinėjimo rinktinė yra treniruočių stovykloje Slovakijoje, Strbske Pleso miestelyje, kur gruodžio 16-18 dienomis jų laukia tarptautinės varžybos.