Slidinėjimo sezono pradžia – Norvegijoje

Spalio 10 dieną, stipriausi Lietuvos slidininkai lėktuvu iš Vilniaus išvyko į Norvegiją, Sjusjeno miestelį, esantį netoli Lilehamerio, kuriame prieš daugiau nei 20 metų vyko Olimpinės žiemos žaidynės. Rinktinės trenerė, dieną prieš išvykstant sportininkams, mikroautobusu išvyko į stovyklą ir sportininkus pasitiko Oslo oro uoste, kur kartu su jais pajudėjo link pirmojo sniego.

Kaip ir praėjusiais metais, Sjusjene sportininkų laukė puikiai paruoštos slidinėjimo trasos, kuriose šiuo laikotarpiu gausu ir kitų šalių slidinėjimo bei biatlono rinktinių.

Lietuvos slidininkams ši stovykla pasibaigs spalio 31 dieną ir sportininkai lėktuvu grįš į Lietuvą. Nepilną savaitę pabuvę Lietuvoje, sportininkai pajudės į treniruočių stovyklą Suomijoje, Laplandijos regione, kur prasidės 2017/2018 m. varžybų sezonas. Lapkričio 24-26 dienomis sportininkai savo jėgas išbandys pirmąjame Pasaulio taurės etape Rukoje, Suomijoje.

Prasidėjus varžybiniam sezonui, rinktinės nariai kovos dėl patekimo į olimpinę rinktinę ir teisės startuoti XXIII Olimpinėse žaidynėse Pjongčange, Pietų Korėjoje, 2018 m. vasario 9 – 25 dienomis.

Linkime sportininkams kovingų ir sėkmingų Olimpinių metų!