Sezonas prasidėjo. Kokia mums buvo jo pradžia?

slidininkai2Nors ir sniego lapkričio mėnesį visoje Europoje trūko, visgi žiemos sezonas prasidėjo. Koks lapkričio mėnuo buvo Lietuvos sportininkams? Pabandysime trumpai apžvelgti.

Slidinininkai lapkričio mėnesį praleido treniruočių stovyklose bei startuodami tarptautinėse varžybose Švedijoje bei Suomijoje. Startuota 4 varžybose, vienos iš jų, Pasaulio taurės etapas Rukoje. Lapkritį, pirmą kartą, atstovaudama Lietuvos nacionalinę moterų slidinėjimo rinktinę prie starto linijos stojo Marija Kaznačenko. Geriausi slidininkų lapkričio mėn. rezultatai:
Moterys:
Marija Kaznačenko – 121,15 FIS taškai;
Justė Umbrasaitė – 390,72 FIS taškai;
Martyna Biliūnaitė – 416,12 FIS taškai.
Vyrai:
Stepan Terentjev – 76,50 FIS taškai;
Lukas Jakeliūnas – 93,48 FIS taškai;
Modestas Vaičiulis – 97,48 FIS taškai.

rokas zaveckasKalnų slidininkai jau lapkričio pradžioje turėjo svarbų startą Snow Arenoje „Baltic CUP“ varžybose, vėliau sekė treniruotės tiek Lietuvoje, tiek Europoje, viena iš jų ir FIS organizuojama stovykla Austrijoje. Šiais metais pirmą kartą Lietuvą tarptautinėse varžybose pradėjo atstovauti Andrej Drukarov. Lietuvis jau keletą metų gyvena Italijoje ir ten treniruojantis su italų treneriais. Geriausi kalnų slidininkų lapkričio mėn. rezultatai:
Moterys:
Ieva Januškevičiūtė – 85,77 FIS taškai;
Eglė Augustaitytė – 123,25 FIS taškai;
Greta Piliponytė – 170,88 FIS taškai.
Vyrai:
Rokas Zaveckas – 66,67 FIS taškai;
Drukarov Andrej – 87,30 FIS taškai;
Vilius Aleksandravičius – 105,76 FIS taškai.

snieglentesSnieglentininkai pastarąjį mėnesį startavo svarbiose aukšto lygio „Europa CUP“ varžybose. Vienose iš jų dalyvavo treneris Artūras Morauskas su savo auklėtinių būriu, kitose Remigijus Arlauskas su auklėtiniu sūnumi Aru. Svarbu paminėti, kad geriausią rezultatą Lietuvos snieglenčių sporto istorijoje pasiekė Eglė Marija Stašinskaitė. Geriausi snieglentininkų lapkričio mėn. rezultatai:
Moterys:
Eglė Marija Stašinskaitė – 44 FIS taškai.
Vyrai:
Aras Arlauskas – 2,20 FIS taškai;
Romualdas Ruzgys – 1,69 FIS taškai;
Motiejus Lisauskas – 1,61 FIS taškai.