Sėkmingas lietuvos kalnų slidininkų sezono startas tarptautinėse varžybose

Antrus metus iš eilės kalnų slidininkai naują sezoną pradėjo “Baltic Cup“ varžybomis lapkričio 3-4 dienomis Druskininkų Snow Arenoje. Šis startas – tai puikus orientyras, siekiant sportininkams pasitikrinti pasiruošimą 2016/2017 metų varžybiniam sezonui. Startai Lietuvoje nenuvylė, o jau pirmosiose varžybose užsienyje – pasiekti geriausi karjeros rezultatai.

Po varžybų Druskininkuose sekė keletas savaičių pasiruošimo stovyklų užsienio trasose, kurių dėka Lietuvos kalnų slidinėjimo rinktinės nariai dar labiau sustiprino savo sportinę formą.

Kalnų slidinėjimo rinktinės narys Rokas Zaveckas lapkričio 23-24 dienomis startavo tarptautinėse varžybose Švedijos šiaurėje. Kirunoje vykusiose varžybose Rokui pavyko pasiekti aukščiausią karjeros rezultatą – slalomo rungtyje iškovoti 58.66 FIS taškai! Tarp beveik šimto iš įvairių šalių startavusių dalyvių lietuviui pavyko prasibrauti tarp 30 stipriausių atletų ir džiaugtis aukščiausiu karjeros rezultatu pagal FIS taškus.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rokas zaveckas“

Kitas kalnų slidinėjimo rinktinės narys Andrej Drukarov pirmuosiuose sezono startuose Italijoje rodo, jog ilgas ir sunkus treniruočių procesas vasarą buvo naudingas, todėl ir pirmieji sezono startai nuteikia optimistiškai. „Lapkričio 26-27 dienomis Italijos alpėse, Bormio mieste vykusiose varžybose, giganto slalomo (GS) rungtyje pirmasis Andrejaus startas buvo tikrai neblogas, iš beveik 180 dalyvių jis užėmė 36 vietą. Tai nėra geriausi jo FIS taškai GS rungtyje, tačiau jis startavo pakankamai toli, 118 numeriu, o tai reiškia jog dalyvavo daug, pagal pasaulinį reitingą stipresnių sportininkų. Sezono pradžia išties nebloga, o pasiektas rezultatas yra artimas jo geriausiam rezultatui“, – pasakojo treneris Mindaugas Banelis.