Savaitgalį vyko atviras FIS Latvijos slidinėjimo čempionatas

Šį savaitgalį, vasario 13-14 dienomis Madonoje, Latvija, buvo surengtas Latvijos nacionalinis slidinėjimo čempionatas, kuris atitiko tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) keliamus reikalavimus, o rezultatai buvo vertinami tarptautiniais FIS taškais. Varžybose susirinko ir gausus būrys Lietuvos sportininkų.

Marija Kaznačenko trasoje

Nepaisant Europoje tvyrančių vasariškų orų, šeštadienio rytą Madonos trasa sprinto klasikiniu stiliumi rungčiai buvo paruošta puikiai ir keli šimtai dalyvių stojo prie starto linijos. Geriausiai iš Lietuvių vyrų sekėsi Ąžuolui Bajoravičiui, kuris tarp 37 varžovų iškovojo 7 vietą, o už nugaros paliko visus Latvijos atstovus. Moterų tarpe geriausiai iš Lietuvių sekėsi Marijai Kaznačenko, kuri tarp 21 sportininkės iškovojo 6 vietą.

Sekmadienį sportininkai kovojo distancijoje laisvu stiliumi, čia iš Lietuvių vyrų geriausiai pasirodė Lukas Jakeliūnas, kuris 15 km. distancijoje iškovojo aukštą 4 vietą, o Tautvydas Strolia užfiksavo 6 rezultatą ir vėl paliko čempionato šeimininkus Latvijos slidininkus už nugaros. Marija Kaznačenko moterų grupėje iškovojo 4 vietą.