Rokas Zaveckas olimpiniam sezonui rengiasi ir vandenyje

Rokas Zaveckas randa neįprastų būdų rengtis žiemos olimpinėms žaidynėms. Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatas į 2018 metų žaidynes Pjongčange vasarą šoka į vandenį.

Kai sniegą surasti sunku, R.Zaveckas čiumpa lentą ir čiuožia ja vandeniu. 2014 metais žiemos olimpinėse žaidynėse Sočyje dalyvavęs kalnų slidininkas vasarą daug laiko praleidžia Vilniaus pakraštyje esančiame vandens pramogų komplekse ir net dalyvauja sau naujos sporto šakos varžybose.

„Sekasi ne taip gerai, kaip su slidėmis, bet neblogai“, – sakė 21 metų sportininkas, žiemą startuojantis slalomo ir slalomo milžino rungtyse. Apie neįprastą R.Zavecko pasirengimo būdą žiūrėkite „Lteam“ parengtame reportaže:

 

#OtherMe | Kalnų slidininkas Rokas Zaveckas wakeboardina

Kalnų slidininkas 🇱🇹 Rokas Zaveckas ruošiasi #PyeongChang2018 🇰🇷 žiemos olimpinėms žaidynėms. Laisvu nuo treniruočių laiku vilnietis wakeboardina. Ir jam sekasi!Jūsų dėmesiui – nauja rubrika 🎬 #OtherMe arba tiesiog #KitoksAš. Beje, Rokas jau turi olimpinės patirties. 2014 metais jis dalyvavo ⛷ Sočio olimpinėse žaidynėse.Susipažinkime!#LTeam #VisosLietuvosKomanda #OtherMe #KitoksAš #slidinejimas #wakeboard

Posted by LTeam on 2017 m. spalis 16 d.

Šaltinis: www.15min.lt