Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos ir Lietuvos sporto universiteto

Picture 022Liepos 7 dieną Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos (LNSA) prezidentas Algirdas Raslanas ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) rektorius prof. habil. dr. Albertas Skurvydas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ja numatyta vystyti bendrus projektus, tobulinti slidinėjimo sportininkų ir trenerių rengimo sistemą Lietuvoje, organizuoti bendrus renginius, praktinius ir teorinius mokymus, kurių metu Universitetas, panaudodamas savo mokslinį potencialą ir patirtį, padės LNSA specialistams kelti kvalifikaciją. Asociacija teiks siūlymus ir rekomendacijas, tobulinant LSU bakalauro laipsnį suteikiančią studijų programą „Treniravimo sistemos“, Universiteto studentams bus saromos sąlygos atlikti praktinius mokymus LNSA ir jos struktūriniuose padaliniuose.

„Asociacijos vardu noriu padėkoti  Universitetui už skirtą dėmesį. Nors atostogų metas, tačiau šiandien pasirašyta sutartis rodo, kad svarbūs darbai vyksta ir vasarą. Slidinėjimo sporto samprata keičiasi, todėl vienas pagrindinių asociacijos tikslų — priartinti jį prie paprasto žmogaus, kad slidinėjimas taptų rekreaciniu sportu ir sveikatą stiprinančia fizinio aktyvumo bei laisvalaikio forma. Norime, kad slidinėjimas persikeltų į miestus, čia stengsimės plėsti infrastruktūrą, įkurti daugiau trasų, rengti varžybas. Tikime, kad Universiteto specialistai galės pagelbėti kaip ekspertai. Jūsų mokslininkai gali ir yra pajėgūs tai padaryti“,– sakė Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prezidentas Algirdas Raslanas.

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta penkerių metų laikotarpiui. Pirmieji bendri darbai planuojami jau šį rudenį — Universitete bus vykdomi kelių dienų kursai slidinėjimo treneriams, instruktoriams ir asociacijos specialistams.

„Lietuvos nacionalinę slidinėjimo asociaciją ir Universitetą sieja bendri tikslai, o šiandien mes įteisinome savo, kaip socialinių partnerių, bendradarbiavimą. Stengsimės kartu augti, tobulėti ir mokytis vieni iš kitų. Tikimės, kad ši partnerystė atneš abipusę naudą“,– teigė LSU rektorius prof. habil. dr. A. Skurvydas.