Pakeliui į olimpinį festivalį

SetWidth530-festivalis2015-slides-svetainei Sausio 25-30 d. Austrijoje ir Lichtenšteine vyks XII Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis. Jame dalyvaus 12 Lietuvos sportininkų: po keturis biatlonininkus ir slidininkus, trys kalnų slidininkai bei viena dailiojo čiuožimo atstovė. Vieni sportininkai jau treniruojasi užsienyje, o kiti – rengiasi kelionei. Prieš išvykdami į treniruočių stovyklą Lenkijoje sausio 13 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete lankėsi mūsų slidininkų rinktinė – Neda Bukovskytė, Silvija Adomonytė, Deivydas Kliševičius bei treneriai Karolis Baltakis ir Stasys Dervinis. Rokas Vaitkus jau treniruojasi kaimyninėje šalyje.

ResizedImage530320-festivalio-palydos-ltok2015-2-cropSu jaunaisiais slidininkais ir jų treneriais susitiko LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, generalinis sekretorius Valentinas Paketūras. Jie domėjosi pasirengimu atsakingoms varžyboms, palinkėjo sėkmės. Treneriai  informavo apie atliktus darbus, planus. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos nacionalinės slidinėjimo federacijos prezidentas Algirdas Raslanas, generalinis sekretorius Evaldas Brazlauskis, misijos vadovė Vida Vencienė, LTOK darbuotojai.

Slidininkai Lenkijoje treniruosis dešimt dienų. Iš ten jie vyks į Lichtenšteiną ir sausio 24 d. jau išbandys festivalio trasas. Pirmasis startas varžybose – sausio 26 d. 10 km klasikiniu stiliumi vaikinams ir 7,5 km merginoms.