Organizuojamos kalnų slidinėjimo vaikų stovyklos

Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija, bendradarbiaudama su Italijos „Kronplatz racing center“ planuoja organizuoti Lietuvos kalnų slidinėjimo klubų veikloje dalyvaujančių vaikų treniruočių stovyklas, kuriose klubų atrinkti vaikai galės tobulinti savo įgūdžius kartu su aukštos kvalifikacijos treneriais iš Italijos.

Stovyklų metu bus tobulinami laisvo važiavimo įgūdžiai ir atliekamos pratybos slalomo ir didžiojo slalomo trasose, atliekama vaizdo įrašų analizė ir vaikų klaidų aptarimas, todėl klubai atrenkant vaikus į stovyklas turėtų orientuotis į labiau pažengusius vaikus.

Programoje numatytas 12 vaikų dalyvavimas, atrenkant po 3 vaikus iš kiekvieno Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos veikloje dalyvaujančio klubo.

Programoje numatyta 4 stovyklos, kurios vyks Lietuvoje, Druskininkų Snow Arenos slidinėjimo trasose ir 2 stovyklos Alpėse.

Preliminarus grafikas:
Lietuvoje:

  1. 2017 m. liepos 30 d.- rugpjūčio 3 d.;
  2. 2017 m. rugsėjo 15-18 d.;
  3. 2017 m. lapkričio 27-29 d.;
  4. 2018 m. kovo 16-19 d.

Užsienyje:

  1. Stovykla ledyne, Štubajuje, Austrijoje, spalio 29 d.- lapkričio 1 d. Laikotarpiu nuo spalio 29 d. iki lapkričio 4 d. šiame ledyne vyks kalnų slidinėjimo klubo Snow Bees stovykla, dalyviai galės jungtis prie klubo ir tęsti pratybas;
  2. Stovykla Kronplatz, Italijoje, 2018 m. sausio 2-5 dienomis (vaikų žiemos atostogų metu).

Stovyklos nėra pilnai finansuojamos iš Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos lėšų. Numatomos dalyvio išlaidos Lietuvoje 60 Eurų (stovyklos mokestis)  + apgyvendinimo ir maitinimosi kaštai.

Stovyklų užsienyje išlaidos būtų derinamos atsižvelgiant į transporto ir apgyvendinimo kaštus Kronplatz kurorte/KRC bazėje.