Naujas Motiejaus Morausko rekordas

Nors sniegas Lietuvoje ištirpęs ir pavasaris įsibegėja, tačiau Lietuvos snieglenčių rinktinės narys Motiejus Morauskas tarptautinėse varžybose tęsia puikų sezoną ir toliau gerina asmeninius rezultatus.

Po sėkmingų pasirodymų kovo pradžioje Europos taurės varžybose Motiejus trumpam grįžo į Lietuvą ir po daugiau nei savaitės išvyko į kitą šių varžybų etapą Austrijos Kühtai snieglenčių trasose.

Kovo 23 dieną jaunasis Lietuvos snieglenčių rinktinės lyderis puikiu pasirodymu pagerino asmeninį FIS taškų rekordą (64 FIS taškai) bei iškovojo aukštą 6-ą vietą.

„Visą šį sezoną varžybose dalyvavom atlikdami triukus vertus podiumo, tačiau esant tokiam jų sudėtingumui išlieka daug šansų suklysti. Dažnai pakliūdavom į finalus su trečiu ar ketvirtu kvalifikaciniu rezultatu, tačiau finale nepavykdavo visko atlikt nepriekaištingai, todėl ant podiumo užlipti taip ir nepavyko. Kaip bebūtų, tai tik laiko klausimas kada užlipsim, nes Motiejaus technikos lygis kyla ir jo pasiekimai nėra neatsitiktiniai, o tendencingai augantys.“ – apie sūnaus rezultatus teigia jo tėtis ir treneris Artūras Morauskas.

Motiejus Morauskas nuotrauka.

„Esu labai laimingas, kad šiose varžybose iškovojau tokią aukštą poziciją! Varžybų finale planavau atlikti dėl sudėtingų oro sąlygų pirmąjį triuką atlikau ne tokia gera amplitude, tad antrą triuką pakeičiau į kiek paprastesni, kad būčiau užtikrintas jo atlikimu. Trečiu bandymu mėginau atlikti savo suplanuotą triuką (Backside 900 tail), bet nepasisekė. Tikiuosi kitose varžybose pasiseks labiau išpildyti tai ką sumaniau.“ – pozityvumo siekti užsibrėžtų tikslų nestokoja ir pats Motiejus.

Svarbiausi sezono startai Motiejui tęsis iki balandžio mėnesio antroje pusėje vyksiančių Europos taurės varžybų.