Naktiame Vilniaus kriteriume varžėsi ir slidininkai

13958009_140641303046092_5172301319011807076_o

Nerijus nuotrauka

Trečiadienį, rugpjūčio 17 d. Vilniuje, Gedimino prospekte įvyko III-iasis varžybų „Naktinis Vilniaus kriteriumas“ etapas, kuriame susirungė ir slidinėjimo sporto atstovai. Varžybos vyko uždaryta trasa Vilniaus miesto centre aplink Lietuvos respublikos seimo rūmus, kuri buvo suskirstyta į atskirus tarpinius finišus – pirmiems keturiems tarpinio finišo liniją kirtusiems dalyviams buvo duodama 5, 3, 2 ar 1 taškas, priklausomai, kada pasiektas tarpinis finišas. Šios varžybos yra itin azartiškos ir todėl, kad Iki pat paskutiniojo tarpinio finišo išlieka neaišku, kas laimės grupės lenktynes, nes rezultatas nuolat keičiasi, o paskutiniame tarpiniame finiše taškai dvigubinami.

Varžybose dalyvavo ne tik tiesiai iš treniruočių stovyklos Ignalinoje į Vilnių atvykusi Lietuvos slidinėjimo rinktinė, bet ir pajėgi Baltarusijos sportininkė Valiantsina Kaminskaya.

Vyrų grupėje Pirmąją vietą po atkaklios kovos išplėšė 2010 metų Vankuverio olimpinių žaidynių dalyvis – Mantas Strolia, antras finišo liniją kirto kitas Lietuvos olimpietis Modestas Vaičiulis, trečias liko Tautvydas Strolia.

Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Baltarusijos atstovė Valiantsina Kaminskaya, antroji finišavo Marija Kaznačenko, trečiąją vietą pelnė Anykščių sportininkė Fausta Repečkaitė.