Meksikoje prasideda 2016 metų FIS tarptautinis kongresas

 

85478_G08_W01Šiandien tolimojoje Meksikoje prasideda 50-tas tarptautinis 2016 metų FIS kongresas, kuriame Lietuvai atstovauja LNSA prezidentas Algirdas Raslanas bei tarptautinių ryšių komiteto pirmininkas Remigijus Arlauskas. Kas dvejus metus FIS organizuojamame kongrese visą savaitę vyks posėdžiai svarbiausiais tarptautiniais klausimais kurie aktualūs ir Lietuvos slidinėjimo bendruomenei.

Visų FIS kuruojamų slidinėjimo disciplinų taisyklių peržiūrėjimas/atnaujinimas, pasaulio čempionatų, pasaulio taurės kvotų ateinančiam sezonui sistemos sudarymas bei patvirtinimas, FIS dotacijų skyrimo nacionalinėms slidinėjimo asociacijoms sistemos atnaujinimas – tai tik mažoji dalis svarbių šiame kongrese sprendžiamų klausimų, dėl kurių į posėdžius rinksis atsakingi komitetai. LNSA atstovas Remigijus Arlauskas yra deleguotas į Europos reikalų bei snieglenčių sporto komitetus.

Visą informaciją apie kongreso eigą, dienotvarkę ir sprendžiamus klausimus rasite čia>>

Tikimės, jog netrukus gausime šviežiausių naujienų iš mūsų šalies atstovų Meksikoje bei jomis galėsime pasidalinti ir su Jumis.