M.Vaičiulis pasaulio taurės etape iškovojo bronzos medalį

modestas3

Penktadienį, „Smeceres sils“  slidinėjimo centre Madonoje vykstantį FIS pasaulio riedslidžių taurės etapą Modestas Vaičiulis pradėjo puikiai – iškovojo trečią vietą sprinto varžybose laisvu stiliumi. Lietuvis finale nusileido varžybų nugalėtojui italui Emanueliui Becchisui, kuris užtikrintai pirmavo jau ir kvalifikacijos etape. Antrąją vietą laimėjo rusas Dmitrijus Voroninas.

27-erių Lietuvos olimpietis itin greitoje 200 metrų sprinto trasoje kvalifikacinį barjerą įveikė parodęs 7-ą laiką ir užfiksavęs 22.6 sek. rezultatą.

FIS taškais reitinguojamose sprinto varžybose laisvu stiliumi iš viso dalyvavo 30 slidininkų.

Šeštadienį ir sekmadienį sportininkai varžėsi distancijose klasikiniu bei laisvu stiliumi.

Tai buvo trečiasis FIS pasaulio riedslidžių taurės etapas.