Lygumų slidinėjimo sportininkai varžėsi su Latvijos ir Estijos sportininkais

Praėjusią savaitę Latvijoje ir Estijoje vyko lygumų slidinėjimo varžybos, kuriose su stipriausiais šių šalių
jaunaisiais atletais varžėsi ir Lietuvos SK „Gavaitis“ bei SK „Marsas“ sportininkai.
Nuvykti į varžybas sportininkams padėjo LNSA, suteikusi galimybę pasinaudoti komfortišku transportu.

Latvijoje, Priekulės olimpinio biatlono centro trasoje vykusiose varžybose 4 km distancijoje puikiai finišavo
SK „Marsas“ sportininkės Meda Makarevičiūtė ir Saulė Kuodytė bei pasidalino pirmą ir antrą vietas tarp
savo amžiaus kategorijos vaikų. SK „Gavaitis“ sportininkas Andris Draudvila parodė geriausią rezultatą
savo amžiaus kategorijoje, o bendroje įskaitoje vienuolikmetis tarp visų vaikinų iki 15 metų – užėmė trečią
vietą.

Estijoje, Jolumae trasoje vykusiose varžybose jaunieji atletai varžėsi sprinto ir maratono rungtyse. Vaikai
iki 16 metų turėjo įveikti 8 km maratono trasą. Šioje rungtyje savo amžiaus kategorijoje geriausiai
pasirodė Lietuvos sportininkai. SK „Gavaitis“ atletas Andris Draudvila užėmė pirmą vietą, o SK „Marsas“
atletas Arseniy Gladin – antrąją vietą.
Vyresniųjų kategorijoje varžėsi SK „Marsas“ sportininkas Ignas Rakštelis ir sėkmingai įveikė pirmąjį
savo maratoną. Per 1 val. 13 minučių jis pravažiavo 32,5 km ir finišavo ketvirtas savo amžiaus