LNSA prizidentas Algirdas Raslanas susitikime su Ignalinos meru: Ignalina turi potencialo plėstis slidinėjimo sporte

DSCF0735Liepos 8 dieną LNSA prezidentas Algirdas Raslanas Ignalinoje susitiko su miesto meru Henriku Šiaudiniu, VšĮ „Lietuvos žiemos sporto centras“ direktoriumi Broniu Cicėnu, Ignalinos kultūros ir sporto centro direktoriumi Darginu Mikėnu aptarti esamos slidinėjimo situacijos Ignalinos mieste, jos plėtros galimybių.

Susitikimo metu LNSA prezidentas teigė, jog būtina toliau plėtoti slidinėjimo sportą Ignalinoje. „Turime koncentruotis į Lietuvos žiemos sporto centro veiklą. Kartu su jų pagalba populiarinti snieglenčių sportą, homologizuoti snieglenčių trasą, ko pasakoje būtų galima organizuoti tarptautines varžybas. Taip pat dedame viltis į Ignalinos kultūros ir sporto centrą bei džiaugiamės jų stabilia veikla“.

Pasivaikščiojus po Ignalinos kultūros ir sporto centrą su jo direktoriumi Darginu Mikėnu nuotaikos buvo gana optimistiškos. „Mūsų veikla stabili. Ateityje turime pagrįstų planų plėstis toliau. Šiuo metu čia galime apgyvendinti iki 100 žmonių už itin nedidelę kainą, taip suteikdami galimybę norintiems sutaupyti“,- sakė Darginas Mikėnas.

Apsilankius Lietuvos žiemos sporto centre, jo direktorius Bronius Cicėnas parodė, nebaigtus sporto centro modernizavimo darbus. Nepaisant to, sportininkų, riedslidėmis sukančių ratus žiemos sporto centro teritorijoje, buvo nemažai. „Džiaugiamės nutiesta trasa, tačiau yra vietų kur trasos dangą reiktų tvarkyti, tikslinti bei koreguoti trasos išlinkimo laipsnį. Taip pat norėtūsi nutiesti vieną naują trasos ruožą, ko pasakoje galėtume labai paįvairinti trasos viražą, o tai būtų svarus argumentas organizuojant tarptautines varžybas“,- kalbėjo Ignalinos žiemos sporto centro direktorius.