Lietuvos slidininkai išvyko į tarptautinę jaunimo stovyklą Norvegijoje

Nacionalinė Norvegijos slidinėjimo asociaciją šią savaitę sukvietė 76 perspektyviuosius jaunus slidininkus iš 9 valstybių treniruotis jų organizuojamoje stovykloje Oslo bei Sjusjoen miestuose. Į šią, „Statoil tarptautinę slidinėjimo talentų stovyklą“ išvyko ir ir Lietuvos sportininkai Ąžuolas Bajoravičius, Deividas Kliševičius, Rokas Vaitkus bei komandos vadovas Jaunius Drūsys. Jie treniruojasi kartu su slidininkais iš Austrijos, Čekijos, Estijos, Italijos, Slovenijos, Amerikos, Didžiosios Britanijos ir net Pietų Korėjos.70733_G08_W01

Šią įtemptą savaitę jaunieji sportininkai dalyvaus skirtingose mokomosiose treniruotėse kurias sudarys ir „purvo lenktynės“, riedslidžių varžybos, kopimas į kalnus, bėgimas į kalnus, taip pat fiziniai testai jėgai, lankstumui bei greičiui matuoti. Po šių treniruočių lauks motyvacinės bei teorinės paskaitos su aukščiausio lygio Norvegijos treneriais bei sportininkais iš kurių, tikimės, jaunimas gaus daugybę naudingų pamokų bei patarimų.

Ši tarptautinė talentų stovykla yra dalis talentų ugdymo programos „Heroes of Tomorrow“, kurią vysto Norvegijos slidinėjimo asociacija kartu su įmone Statoil.

Dėkojame jiems už suteiktą galimybę deleguoti mūsų sportininkus, o jaunimui linkime sėkmės treniruotėse!