Lietuvos slidininkai grįžo iš tarptautinės slidinėjimo stovyklos Italijoje

Tarptautinė slidinėjimo federacija, gruodžio 11-20 dienomis, tradiciškai jaunuosius slidininkus sukvietė į tarptautinę slidinėjimo stovyklą „FIS Development Nordic Camp“. Kaip ir praėjusiais metais, stovykla vyko Italijoje, Val di Fiemme vietovėje. Į šią stovyklą iš Lietuvos vyko sportininkai Deimantas Kliševičius ir Martyna Biliūnaitė bei komandos vadovas Daumantas Jurgis Petrovas.

Daugiau kaip savaitę trukusioje stovykloje jaunieji, 2001-1999 metais gimę, atletai iš 13 skirtingų šalių dalyvavo daugybėje įvairaus pobūdžio treniruočių. Treniruočių vietų aukštis keitėsi nuo 900 iki 2300 metrų virš jūros lygio. Visos stovyklos metu sportininkus treniravo patyrusi Italijos trenerių komanda.

Po treniruočių sportininkų laukė motyvacinės bei teorinės paskaitos su kviestiniais svečiais. Vienas iš jų, žymus Vokietijos slidinėjimo rinktinės treneris bei Tarptautinės slidinėjimo federacijos techninis delegatas – Georg Zipfel.

Komandos vadovams buvo suteikta proga dalyvauti daugelyje mokomųjų seminarų, kurių tikslas, suteikti kuo daugiau reikalingų žinių apie slidžių parinkimą bei paruošimą varžyboms, jaunųjų atletų ugdymą bei slydimo technikos specifikas.

Dėkojame Tarptautinei slidinėjimo federacijai už suteiktas galimybes siųsti sportininkus į šią aukšto lygio stovyklą.