Lietuvos riedslidžių taurės III etapas Utenoje

13975535_1339302809417272_4012667827535589353_o

Savaitgalį Utenoje vyko trečiasis Lietuvos riedslidžių taurės bei Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų pirmenybių etapas. Į Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos ir Utenos slidinėjimo sporto klubo rengtas varžybas atvyko ne tik dauguma stipriausių Lietuvos slidininkų, bet ir gausus būrys riedučių sporto atstovų. Vyžuonos parke varžėsi per 70 dalyvių, turėjusių įveikti nuo 2 iki 7,5 kilometro ilgio distancijas.

Vyrų riedslidžių grupėje nugalėjo Lietuvos slidinėjimo rinktinės narys, olimpietis Modestas Vaičiulis, 3 ratus po 2,5 kilometro įveikęs per 16 min. 55,2 sek. Antrąją vietą iškovojo septyniolikmetis anykštėnas Ąžuolas Bajoravičius, atsilikęs 10,9 sek. Trečiąją vietą užėmė Tautvydas Strolia, tik paskutiniajame rate 0,7 sek. aplenkęs ketvirtoje vietoje likusį Luką Jakeliūną.

Moterų riedslidžių grupėje užtikrintai nugalėjo Baltarusijos slidininkė Valentina Kaminskaya, pernai Pasaulio riedslidžių taurės bendrojoje įskaitoje užėmusi trečiąją vietą. Kaimyninės šalies sportininkė 2 ratus po 2,5 kilometro įveikė per 10 min. 57,7 sek. ir 1 min. 30,5 sek. aplenkė Lietuvos rinktinės narę Mariją Kaznačenko. Trečiają vietą užėmė Ingrida Musteikienė (+2:03,1).

Riedučių vyrų grupėje jau trečiajame etape iš eilės nugalėjo „Terrasport“ riedučių akademijos greitojo riedėjimo treneris Viktoras Češulis, 5 kilometrų distanciją įveikęs per 10 min. 38,4 sek. Antrąją vietą užėmė Augustas Ribokas (+1:33,6), o trečiąją – Jevgenijus Sokolovas (+1:40,5). Moterų grupėje nugalėjo Aušrinė Keršytė (14:03,2), aplenkusi Eglę Alejevaitę (+1:22,9) ir Jelizavetą Krumovičiūtę (+4:37,5).

Po trumpos pertraukos stipriausi Lietuvos slidininkai rinksis į Ignaliną, kur rugpjūčio 27-28 dienomis vyks Lietuvos vasaros slidinėjimo čempionatas.