Lietuvos riedslidžių taurės II etapas Nemenčinėje

Sekmadienį, Nemenčinės mieste įvyko II-asis Lietuvos riedslidžių taurės bei jaunių, jaunučių ir vaikų pirmenybių etapas į kurį susirinko bene 100 sportininkų iš visos Lietuvos. Kaip ir pirmajame taurės etape Elektrėnuose, taip ir čia, varžytis buvo kviečiami ne tik slidininkai, bet ir riedučių sporto atstovai. Jų šiose varžybose sulaukėme beveik dvigubai daugiau nei gegužę vykusiose varžybose Elektrėnuose. Sportininkai prie starto linijos stojo naujai išasfaltuotoje Vėtrungės gatvėje, o ratus suko uždarytomis Nemenčinės miesto gatvėmis.

IMG_0476 (2)

Daugiausiai dalyvių surinkusioje vyrų riedslidžių grupėje atkakli kova vyko tarp Lietuvos slidinėjimo rinktinės narių Stepan Terentjev bei olimpiečio Modesto Vaičiulio, kuris tik paskutiniuose ratuose padidinęs greitį aplenkė Stepaną, įgijo 3 sekundžių persvarą bei finišavo pirmoje vietoje. Trečioje vietoje, nuo lyderių atsilikęs beveik 47 sek., tačiau nuo persekiotojų grupės jau varžybų pradžioje pabėgęs ir visą trasą riedėjęs vienas finišo liniją kirto ignalinietis, jaunimo rinktinės narys Deividas Kliševičius.

Moterų riedslidžių grupėje visą varžybų laiką dominavusi ir net 44 sekundėmis nuo artimiausios konkurentės atitrūkusi, finišo liniją pirmoji kirto rinktinės narė, visaginietė Marija Kaznačenko. Antrąją vietą iškovojo uteniškė Martyna Biliūnaitė, o trečiojoje finišavo Vilniaus miesto sporto centro auklėtinė Violeta Citovičiūtė.

Riedučių vyrų grupėje pirmąją vietą be didesnio vargo iškovojo „Terrasport“ riedučių akademijos greitojo riedėjimo treneris Viktoras Češulis. Moterų grupėje, kaip ir pirmąjame etape, greičiausia buvo Lietuvos kalnų slidinėjimo rinktinės narė, olimpietė Ieva Januškevičiūtė.

IMG_0482

Už pagalbą organizuojant varžybas dėkojame Nemenčinės miesto seniūnui Mečislav Borusevič bei Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklai!

Sekantį Lietuvos riedslidžių taurės etapą planuojama vykdyti Utenoje rugpjūčio 8-ą dieną.

Varžybų rezultatai;
Nuotraukų galerija.
Riedslidžių taurės taškai po 2 etapų (jeigu pastebėjote neatitikimų, apie tai praneškite el. paštu aidas.zigilejus@nsaski.lt)