Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija – slidinėjimo konferencijų ir kongresų nuolatinė dalyvė

1Balandžio – birželio mėnesiai slidininkų sporte dažniausiai yra skiriami poilsiui. Tačiau tikrai ne likusiai slidinėjimo bendruomenės daliai. Seminarai, konferencijos, varžybų kalendorių planavimas – tai kasdienybė, kurioje aktyviai dalyvauja ir Lietuva.

Tarptautinių ryšių komiteto pirmininkas Remigijus Arlauskas praėjusį savaitgalį, birželio 29-30 dienomis Vienoje, Austrijoje dalyvavo Pasaulio snieglenčių federacijos Generalinėje Asamblėjoje. Šį organizacijos nariai – 45 pasaulio vastybės, viena iš jų – Lietuva. Asamblėjos metu buvo aptartas praėjęs snieglenčių sporto sezonas, 2015 m. metų biudžetas, diskutuota apie snieglentininkų bendruomenės stiprinimą.

Asamblėjoje dalyvavo ir 2016 metų Pasaulio snieglenčių sporto čempionato Yabuli organizatoriai iš Kinijos. Šio čempionato organizacinis komitetas pristatė ko laukti čempionato metu, priminė galiojančius atrankos kriterijus ir dalyvavimo principus.

Be bendrinių klausimų, Pasaulio snieglenčių federacija išsirinko naują prezidentą Meinhard Trojer (Austrija), kuris vadovaus šiai organizacijai ateinančius 2 metus. Džiugu, kad viename iš šios organizacijos komitetų yra ir lietuviška pavardė. Remigijus Arlauskas buvo išrinktas vienas iš trejų kontrolės komiteto narių.

2Iš kart po  snieglenčių sporto Generalinės Asamblejos Remigijus Arlauskas išvyko į Varną, Bulgariją, kurioje birželio 3-6 dienomis vyksta Tarptautinės slidinėjimo federacijos organizuojamų varžybų 2015/2016 metų sezone kalendoriaus tvirtinimas. Daugiau informacijos apie įvykusią konferenciją paskelbsime vėliau.

Primename jog rugsėjo 11-13 dienomis Vilniuje, Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija organizuoja Tarptautinės slidinėjimo federacijos lyderių seminarą, kuriame dalyvaus per 80 slidinėjimo sporto puoselėtojų.