Lietuvis, nors ir susiduręs su varžovu, pateko tarp dešimties geriausių

aras arlauskas

Aras Arlauskas trasoje

Suomijoje vykstančiame Nacionaliniame čempionate, snieglenčių kroso rungtyje jaunimo grupėje varžėsi ir vienas Lietuvos atstovas, kuris po atkaklios kovos, net ir susidūręs su varžovu pateko tarp 10 geriausiųjų.

Snieglenčių kroso varžybose prieš finalinius važiavimus vyksta dvejos kvalifikacinės varžybos, iš kurių imamas vienas geriausias rezultatas bei taip nustatoma, kurioje grupėje, koks sportininkas startuos. Lietuvis Aras Arlauskas, lydimas trenerio Remigijaus Arlausko, pateko į trečiąją grupę. Į sekantį etapą patenka 2 sportininkai iš keturių, tad laukė įdomi kova. Po pirmųjų dviejų barjerų Aras pirmavo, tačiau sekančiame posūkyje į sportininką atsitrenkė kitas dalyvis ir Aras griuvo. Po kritimo pavyti į priekį nuslydusius sportininkus tampa praktiškai neįmanoma, todėl aplenkęs į jį atsitrenkusį konkurentą Aras bendroje įskaitoje užėmė 10-ąją vietą.

Snieglenčių sportas Lietuvoje po truputį įgauna pagreitį. Šios varžybos, vienas iš pasiruošimo etapų siekiant patekimo į 2016 metais Norvegijoje vyksiančias jaunimo Olimpines žaidynes.