L.Jakeliūnas 10 km. klasikiniu stiliumi rungtyje iškovojo vietą geriausiųjų 30-uke

LSlovakijoje vykstančioje 27-oje Pasaulio studentų žiemos universiadoje trečiadienį (sausio 28 d.) vykusioje 10 km. klasikiniu stiliumi rungtyje startavo ir Lietuvos sportininkai. Lukas Jakeliūnas trasą įveikė per 25:33.9 min. ir užėmė 30-tą vietą, nuo nugalėtojo atsilikęs 2:04.7 min.

Jaunasis Tautvydas Strolia su rezultatu 25:56.9 liko 42-as. Kiek prasčiau sekėsi Jauniui Drūsiui, kuris atsiliko nuo nugalėtojo 4 min. ir užėmė 73-ą vietą tarp 90 finišavusių sportininkų.

Šioje rungtyje absoliučiai dominavo Rusijos sportininkai. Pagal tarpinių laikų statistiką pačioje trasos pabaigoje įgijęs pranašumą prieš antrosios vietos prizininką, nugalėtoju tapo rusas Andrėjus Felleris (23:29.2). Sidabro medaliu pasipuošė Artemas Nikolaevas (23:30.0), o bronzą iškovojo taip pat rusas Valerijus Gontaras, nuo kurio pastarieji prizininkai pagal rezultatą buvo „pabėgę“ net 10 sek. (23:39.3).

Sekantis lietuvių startas bus 30 km. rungtyje laisvu stiliumi vasario 1-ąją dieną.