Kalnų slidininkės Ievos Januškevičiūtės startai Japonijoje

Kovo pradžioje Lietuvos kalnų slidininkė Ieva Januškevičiūtė leidosi į varžybų maratoną tolimojoje Japonijoje. Tolimųjų Rytų taurės (Far East Cup) varžybose sportininkė iš viso turėjo 8 startus. Nors trasos konfigūracijos bei šlaitai nebuvo įprasti, 21-erių metų kalnų slidininkė I. Januškevičiūtė didžiojo slalomo rungtyje kovo 16 dieną užfiksavo geriausią karjeros rezultatą – iškovojo 25 vietą tarp 95 varžovių bei pelnė 67.80 FIS tarptautinio reitingo taškus.

Ieva Januškevičiūtė trasoje

Ieva Januškevičiūtė trasoje

 

„Varžybos buvo tikrai sunkios, turėjau daug stiprių varžovių ir kadangi pirmuose startuose neturėjau aukšto reitingo, startavau pabaigoje. Vėliau pavyko užsiimti geresnę starto poziciją ir tai padėjo gerinti rezultatus tolimesniuose startuose. Didžiojo slalomo rungtis man buvo viena iš labiausiai pasisekusių, nepaisant to, kad trasos išdėstymas bei jos šlaitas buvo man neįprasti“, – įspūdžiais apie sėkmingą startą dalinosi Lietuvos kalnų slidinėjimo atstovė.

„Kadangi Japonijoje šiomis dienomis labai atšilo, sąlygos slalomo varžybose nebuvo geros: sniegas buvo šlapias ir minkštas. Nepaisant tokių sąlygų, paskutinę dieną antrą „važiavimą“ sučiuožiau labai gerai ir man pavyko užfiksuoti geriausią rezultatą karjeroje“, – pasakojo I. Januškevičiūtė, pridūrusi, kad po keturių nesėkmingų startų šiuo rezultatu jaučiasi labai patenkinta.

Visus varžybų rezultatus, kuriose dalyvavo I.Januškevičiūtė rasite čia>>

12499565_10208820056156786_543435086_o