Jaunimas svarbiausiems sezono startams ruošiasi Ukrainoje

Kandidatai į Europos jaunimo olimpinį festivalį pasiruošimą svarbiausiems sezono startams gruodžio 5-24 dienomis vykdo treniruočių stovykloje Syanki, Ukrainoje.

Kartu su treneriu Algiu Drūsiu į šią stovyklą išvyko grupė sportininkų, kurie siekia patekti į kas du metus vykstantį Europos jaunimo olimpinį festivalį, kuris šiais bus surengtas 1984-ų metų Žiemos olimpinių žaidynių vietovėje – Sarajeve.

Iki svarbiausio šio sezono starto likus kiek daugiau nei dviems mėnesiams, sportininkai sėkmingai treniruojasi Ukrainos rytuose įsikūrusioje slidinėjimo bazėje, kurioje, pasak trenerio Algio Drūsio, sniego kiekis trasoje beveik pakankamas, tačiau stovyklos planas dėl to nesutrinka.

Baigiantis stovyklai, gruodžio 21-23 dienomis, sportininkai jėgas išbandys į Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) kalendorių įtrauktose varžybose, kuriose bus kovojama ne tik dėl aukščiausių vietų, bet ir dėl FIS įskaitinių taškų.

Pasibaigus stovyklai sportininkai šventiniam laikotarpiui sugrįš į namus ir gruodžio 29-30 dienomis startuos slidinėjimo varžybose Ignalinoje.