Jaunieji slidininkai grįžo iš tarptautinės stovyklos Norvegijoje

Nacionalinė Norvegijos slidinėjimo asociacija, liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis, pakvietė beveik 100 jaunųjų slidininkų iš 14 skirtingų šalių, dalyvauti mokomojoje treniruočių stovykloje Sjusjeno apylinkėse. Į šią stovyklą išvyko ir Lietuvos sportininkai Ąžuolas Bajoravičius, Deimantas Kliševičius bei komandos vadovas Lukas Jakeliūnas.

<p>FØRER AN: Johannes Høsflot Klæbo hadde de nesten 100 juniorer fra 14 nasjoner med på langtur mandag. Her er de på vei inn til Gausdal.</p>

Daugiau kaip savaitę trukusioje įtemptoje stovykloje jaunieji atletai, gimę 1998-1999 metais, dalyvavo daugybėje įvairaus pobūdžio treniruočių, kurias sudarė „pelkių lenktynės“, riedslidžių varžybos, kopimas į kalnus, lentynės į kalną, įvairūs fizinio pajėgumo testai. Papildomai į treniruočių procesą buvo įtrauktos ir mokomosios paskaitos su pasaulio slidinėjimo čempione Astrid Uhrenholdt Jacobsen bei prizininku Johannes Hoesflot Klaebo.

Esminis šios stovyklos tikslas, suteikti jauniesiems slidininkams unikalią galimybę įgauti žinių iš giliausias slidinėjimo tradicijas turinčios šalies specialistų ir kad šis sportas plačiai vystytusi kitose šalyse.

Dėkojame Norvegijos slidinėjimo asociacijai už suteiktą galimybę mūsų jauniesiems slidininkams dalyvauti šioje stovykloje, tikėdamiesi, kad jaunimas įgavo dar daugiau neįkainojamos patirties.