Jaunieji slidininkai grįžo iš tarptautinės stovyklos Italijoje

20160904_112059_hdr

Jaunieji Lietuvos slidininkai savaitgalį grįžo iš savaitę trukusios tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) organizuotos slidinėjimo vasaros stovyklos Italijoje, Bellamonte miestelyje. Nuo rugsėjo 2 iki 10 dienos sportininkai iš dvylikos skirtingų šalių liejo prakaitą ne tik riedslidžių, bet ir bėgimo į kalną, slidinėjimo technikos bei bendro fizinio pasiruošimo treniruotėse.

Sportininkams labiausiai įsiminė treniruotė, kuomet visi stovyklos dalyviai kopė į 3000 m. aukščio kalną: “į šį kalną kopti stačiais, akmenuotais šlaitais buvo ne tik fiziškai sunku bei ir įdomu, vietomis ekstremalu, o užkopus į pačia viršūnę atsivėrė įspūdingi vaizdai, kurie atpirko pastangas lipant aukštyn” – įspūdžiais dalinosi komandos vadovas Jaunius Drūsys.

Šią tarptautinę vasaros stovyklą vainikavo bendro fizinio pasirengimo testas bei riedslidžių varžybos 6 km. riedant įkalną. Norime pasidžiaugti, jog čia tarp bendraamžių puikiai pasirodė Lietuvos atstovai – Ąžuolas Bajoravičius pademonstravęs puikų rezultatą, aplenkęs visus varžovus, iškovojo pirmąją vietą, o Martyna Biliūnaitė finišavo 6-ta.

Šiais metais stovykloje dalyvavo sportininkai iš Bosnijos ir Hercogavinos, Estijos, Gruzijos, Graikijos, Vengrijos, Latvijos, Makedonijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Dėkojame FIS už galimybę stovykloje žiemos sezonui ruoštis ir Lietuvos sportininkams.

img_20160907_104648 savedimage_20160907_175857_14