Anykščiuose finišavo 2017 m. Lietuvos riedslidžių taurės varžybos

Rugsėjo 30 dieną, Anykščių regioniniame parke, Lajų tako papėdėje, vyko IV-asis – finalinis Lietuvos riedslidžių taurės etapas po išaiškėjo stipriausi 2017 metų Lietuvos slidininkai bei riedutininkai.

Taip pat kaip ir 2016 metais, Lietuvos riedslidžių taurės varžybas sudarė 4 etapai skirtinguose miestuose – Ignalinoje, Nemenčinėje, Utenoje, Anykščiuose.

Finaliniam varžybų etapui buvo pasirinkta vaizdinga Anykščių regioninio parko dviračių tako trasa.

Bendroje 4-ių etapų įskaitoje, jauniausioje grupėje, riedučių iki 9 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Milena Juodeškaitė (Terrasport) bei Romualdas Pekarskas (Terrasport).
Vaikų iki 13 metų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Eglė Savickaitė (Anykščių KKSC) ir Kasparas Misiūnas (Vilniaus miesto sporto centras). Toje pačioje amžiaus grupėje tarp riedutininkų užtikrintai nugalėjo Viktorija Sofija Pietniūnaitė (Terrasport) bei Lukas Lazickas (Terrasport).

15 metų amžiaus grupėje minimalia persvara nugalėjo Kamilė Jakubauskaitė (Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla) bei užtikrintai visus etapus laimėjęs Edvinas Šimonutis (Anykščių KKSC).

Jaunių iki 17 metų amžiaus grupėje tvirtai lyderių pozicijas išlaikė Justė Umbrasaitė (SK Gavaitis) ir Paulius Januškevičius (Anykščių KKSC).

Galutinėje stipriausiųjų moterų įskaitoje nugalėtoja tapo Lietuvos slidinėjimo rinktinės narė Marija Kaznačenko (S/k Sėkmės trasa).

Tarp vyrų lyderio poziciją pavyko užsitikrinti Mantui Stroliai (S/k Sėkmės trasa, CitySkier.co.uk).

Stipriausiųjų riedutininkų grupėje, moterų tarpe neįveikiama buvo Emilija Švažaitė (Terrasport). Vyrų tarpe, pirmąją vietą iškovojo Kęstutis Reimeris (GRK LT).

Šios varžybos, tai puikus pasirengimo artėjančiam svarbiausiam ketverių metų sezonui ciklas, po kurio Lietuvos slidininkai jau spalio pradžioje stosis ant pirmojo sniego Skandinavijoje.